Ekspozycje Targowe

Projektujemy i realizujemy ekspozycje targowe w zabudowie indywidualnej na terenie Polski i Europy. Oferujemy oryginalne i nowatorskie projekty dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i budowy stoisk targowych wraz z oprawą graficzną oraz aranżacją plastyczną ekspozycji.

W branży wystawienniczej działamy od 15 lat zapewniamy rzetelne i terminowe wykonanie zleconych prac, dbając o wysoką jakość wykonania.

W celu otrzymania wyceny prosimy o kontakt mailowy – sohoprojekty@gmail.com wraz z krótkim opisem: lokalizacja imprezy targowej, branża, rzut powierzchni wystawienniczej, wymagane wyposażenie.

Więcej informacji na temat przebiegu prac projektowych znajdą Państwo w zakładce Projektowanie Wnętrz.Przestrzeń, w której żyjemy, w której pracujemy, w której funkcjonujemy każdego dnia ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Jako doświadczeni projektanci mamy tego świadomość..

Kontakt

10-687 Bartąg, ul.Liliowa 17 Biuro:(+48) 602 359 635 Kom.(+48) 511 957 530 Email:sohoprojekty@gmail.com Web:www.soho-design.pl
© SOHO Design 2023 - All Rights Resevered