O nas

KILKA SŁÓW O NAS

Od 20 lat projektujemy i urządzamy spersonalizowane przestrzenie. Jesteśmy kreatywnym zespołem, uzupełniamy się nawzajem z chęcią przekazując to w czym każde z nas jest najlepsze. Mamy wspólną ideę, w której najważniejszy jest klient i potrzeba tworzenia dobrych wnętrz.

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, tworząc koncepcję funkcjonalną, wizualizacje 3D oraz dokumentację wykonawczą. W naszych projektach wnętrz biur, hoteli, restauracji, pubów, sklepów i wielu innych przestrzeni użytkowych, dążymy do stworzenia unikalnego klimatu, mieszczącego się w kanonach modnego, nowoczesnego wzornictwa lub subtelnie połączonej klasyki z nowoczesnością.
Projektując sugerujemy rozwiązania, będące kompromisem między wizją projektanta a zamysłem klienta. Stawiamy na detal, formę, i przede wszystkim funkcjonalność.

Dbamy o naszych klientów utrzymując stały kontakt w trakcie procesu projektowania i budowy.
Staramy się integrować architekturę wnętrz w spójną, przemyślaną całość, definiując w ten sposób styl pracy naszej pracowni. Jeśli więc odpowiada państwu profil i charakter SOHO DESIGN zapraszamy do kontaktu i współpracy – Jarosław Grabarczyk

Jarosław Grabarczyk

Projektant / Artysta Plastyk

OPINIE KLIENTÓWPrzestrzeń, w której żyjemy, w której pracujemy, w której funkcjonujemy każdego dnia ma istotny wpływ na nasze samopoczucie. Jako doświadczeni projektanci mamy tego świadomość..

Kontakt

10-687 Bartąg, ul.Liliowa 17 Biuro:(+48) 602 359 635 Kom.(+48) 511 957 530 Email:sohoprojekty@gmail.com Web:www.soho-design.pl
© SOHO Design 2023 - All Rights Resevered